Menu
Sveiki Atvykę į Savo Atostogų Namus!
Sveiki Atvykę į Savo Atostogų Namus!
previous arrow
next arrow
Slider
DO NOT DELETE! THIS ELEMENT CONTAINS IMPORTANT STYLING INFORMATION FOR THE RHOMBUSES BELOW!
Atostogaukite Patogiai ir Stilingai
Skalbimo mašinos
Indaplovės
Vietos automobiliams
Kūdikių lovelės ir kėdės
Sodo uogos
Kepsninė
Dviračiai
Skalbimo mašinos
Indaplovės
Vietos automobiliams
Kūdikių lovelės ir kėdės
Sodo uogos
Kepsninė
Dviračiai
Apie R&R Atostogų Namus

Sveiki atvykę į R&R Atostogų Namus! Mes esame Rimas ir Rasa ir čia yra mūsų antrieji namai, labai ypatinga mums vieta, kurią mūsų šeima mėgsta aplankyti kiekvienais metais, norėdama atsipalaiduoti ir pabėgti nuo mūsų užimto kasdienio gyvenimo.

R&R Atostogų Namai buvo visiškai renovuoti 2018 metais, suteikiant jiems patogumo ir modernaus kaimiško stiliaus jaukumo. Kadangi mes mėgstame atostogauti patogiai, jūsų šeimai teks pasinaudoti tuo taip pat.

Name yra įrengtos visos naujausios technologijos; viskuo aprūpinta virtuvė, kurioje galite gamintis savo šeimos mėgstamiausius patiekalus; nuostabios lauko poilsio vietos, terasa ir veranda, kur galima išsikepti kepsnį su šeima ir draugais ar tik paprasčiausiai atsipalaiduoti. Jums taip pat patiks erdvus privatus kiemas, kuriame yra daug vietos vaikams bėgioti ir žaisti, ir netgi sodas su vaisiais ir uogomis.

Patogiai, namas yra padalintas į du atskirus ir privačius apartamentus mažesnėms šeimoms iki penkių žmonių. Jeigu jūsų šeima didesnė arba tiesiog mėgstate daugiau erdvės sau, galite išsinuomoti visą namą.

Apsistoję mūsų atostogų namuose patirsite viską, kaip mes įsivaizduojame atostogos Lietuvoje turėtų būti. Jūsų patogumui, namas yra netoli miško, kuriame, tinkamu laiku, galite rasti grybų ir uogų ar tiesiog pasimėgauti rytiniu pasivaikščiojimu. Taip pat, pesčiomis arba su dviračiais, takeliais vedančiais ežero pakrante, galite greitai nusigauti iki netoliese esančių parduotuvių, miesto pliažo, centro, vandens parko ir kitų miesto lankytinų vietų.

Nesirūpinkite dėl automobilio parkavimo vietos ar dviračių nuomos, visa tai rasite pas mus be papildomo mokesčio!

Mes kviečiame jūsų šeimą pasimėgauti mūsų ypatingais atostogų namais Druskininkuose! Atvykite, ir pasijauskite kaip savo atostogų namuose.

Šeimininkai,

Rasa ir Rimas
Nuomos Galimybės
Patogios ir prabangios patalpos
Visas Namas
Gražus ir prabangus dviejų aukštų namas su keturiais miegamaisiais. Erdvi lauko terasa ir jauki veranda antrame aukšte. Namas rekomenduojamas grupėms/šeimoms nuo šešių iki dešimt asmenų.
Pirmas Aukštas
Jaukus butas pirmame namo aukšte su gražia lauko terasa. Privatus įėjimas. Rekomenduojamas grupėms ir šeimoms iki penkių žmonių.
Antras Aukštas
Butas antrame aukšte su privačiu įėjimu ir labai jaukia lauko veranda. Rekomenduojamas grupėms ir šeimoms iki penkių žmonių.
Sužinokite daugiau apie mus
Prisijunkite
Pirmi išgirskite apie renginius ir specialius pasiūlymus
Kontaktai

Pasiruošę užsisakyti? Turite klausimų? Parašykite mums per Facebook arba į mūsų elektroninį paštą: RRvacationhouse@gmail.com